facebook

Logo Biznes-Osiedlowy.pl

Szukaj lokali handlowo-usługowych i rozkręcaj swój biznes!

więcej

Twój biznes osiedlowy

Wyszukiwarka mieszkań

miasto

deweloper

powierzchnia [m2]

liczba pokoi

Mieszkanie dla młodych – oferty lokalne prezentowane globalnie

Zdecydowaliśmy, że kupujemy mieszkanie. Nowe. Znamy swoje możliwości finansowe. Chętnie skorzystamy z rządowej dopłaty w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. Zaczynamy poszukiwania wymarzonego M. Tylko jak sprawnie wyselekcjonować oferty mieszkań, które spełniają nasze oczekiwania, by nie tracić niepotrzebnie czasu na oglądanie innych? Naprzeciw wychodzi wyszukiwarka nieruchomości spełniających kryteria MDM – portalmdm.pl.

Ci, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania i rozpoczęli samodzielne jego poszukiwania wiedzą, że nie jest to łatwy orzech do zgryzienia. Ilość czasu, jaka potrzebna jest na zapoznanie się z ofertą poszczególnych inwestorów, jak też późniejsze umawianie się i oglądanie od kilku do nawet kilkudziesięciu lokali, bywa przytłaczająca. Oczywiście, można skorzystać z usług pośrednika nieruchomości, przedstawić mu swoje wymagania odnośnie do lokalu i oglądać tylko wybrane propozycje. Za tego typu pomoc trzeba będzie jednak zapłacić.

Alternatywą dla osób samodzielnie poszukujących mieszkania z rynku pierwotnego ma być wyszukiwarka nieruchomości portalmdm.pl. Zaletą wyszukiwarki jest zagregowanie w jednym miejscu jak największej liczby ofert mieszkań spełniających kryteria rządowego programu „Mieszkanie dla młodych”. Co ważne, serwis skupia oferty lokalne i jednocześnie prezentuje je globalnie.

Intuicyjna wyszukiwarka  portalmdm.pl pozwoli na sprawne wyszukanie nieruchomości zlokalizowanej w interesującym nas regionie, spełniającej określone kryteria metrażowe. W szczegółach oferty znajdziemy informacje dotyczące wybranego mieszkania, jak też konkretnej inwestycji danego dewelopera. Każda oferta odsyła bezpośrednio do agenta odpowiedzialnego za prezentację i sprzedaż lokalu.

- Obecnie jesteśmy w trakcie uzupełniania listy inwestycji spełniających warunki programu Mieszkanie dla Młodych. Z tego też względu na ten moment w serwisie znajdziemy oferty kilku deweloperów - mówi Bartosz Barabasz, twórca serwisu portalmdm.pl – Na bieżąco zachęcamy deweloperów do dodawania ogłoszeń i promowania swoich inwestycji - dodaje.

Serwis portalmdm.pl to nie tylko wyszukiwarka mieszkań spełniających kryteria MdM. To również baza wiedzy o rynku nieruchomości (ze szczególnym uwzględnieniem programu MdM). W sekcjach poradnikowych znajdziemy informacje zarówno o produktach finansowych (kredytowo-ubezpieczeniowych), jak też porady dla urządzających mieszkanie.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne – zarówno dla inwestorów dodających swoje oferty, jak też poszukujących wymarzonego mieszkania.

Program „Mieszkanie dla młodych” ma trwać do 30 września 2018 r. Choć w tym roku spora pula lokali nie spełnia(ła) kryteriów umożliwiających skorzystanie z rządowego dofinansowania do wkładu własnego, to już słychać głosy, że kolejne lata przyniosą wysyp inwestycji i wiele mieszkań gotowych do odbioru. Rynek nieruchomości napędzają dodatkowo niskie stopy procentowe NBP  oraz podwyższenia limitów cenowych MdM w niektórych miastach.

Wyselekcjonowanie interesujących nas ofert mieszkań wcale nie musi być długie i żmudne. W dobie internetu rozpoczęcie poszukiwań od zagregowanych w jednym miejscu ofert lokali to spora oszczędność czasu.

portalmdm.pl to innowacyjna, o zasięgu ogólnopolskim, wyszukiwarka nieruchomości spełniających wymagania rządowego programu „Mieszkanie dla młodych”. Narzędzie obudowane jest kompleksową bazą wiedzy wspomagającą potencjalnych nabywców nieruchomości.Wyraź swoją opinię/zdanie