facebook

Logo Biznes-Osiedlowy.pl

Szukaj lokali handlowo-usługowych i rozkręcaj swój biznes!

więcej

Twój biznes osiedlowy

Wyszukiwarka mieszkań

miasto

deweloper

powierzchnia [m2]

liczba pokoi

Bielany - modna dzielnica Warszawy

Bielany leżą po lewej stronie Wisły. Cieszą się wciąż rosnącą popularnością nie tylko ze względu na bliskość centrum miasta, ale również ze względu na bliskość licznych terenów zielonych, instytucji kulturalnych, wydarzeń artystycznych, a nawet akwenów wodnych oraz z uwagi na doskonałą komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat sprzedaż mieszkań na Bielanach drastycznie wzrosła, między innymi z uwagi na powyższe. Jednak nie tylko te elementy stanowią, że dzielnica stała się bardzo modna. Znajdziemy tu liczne uczelnie, szpital cieszący się doskonałą opinią wśród mieszkańców stolicy, biblioteki, mediateki, istnieje możliwość uprawiania niemal każdego rodzaju sportu. Bielany posiadają również mnóstwo atrakcji turystycznych, wśród których prym wiodą dwa forty. Mieszkania na Bielanach są zdecydowanie tańsze niż te w centrum miasta. Ponadto nowe osiedla zachęcają swoją atrakcyjnością. Pięknie wykończone nowe, najczęściej niskie bloki, w których znajdują się często ekskluzywne apartamenty sprawiają, że jest to miejsce lubiane zarówno przez nowo przybyłych do Warszawy, ale również przez polskie gwiazdy filmowe oraz polskich artystów, których niejednokrotnie możemy spotkać spacerując po rozległym i bardzo zadbanym Lesie Bielańskim.

Bialany to również doskonałe miejsce do mieszkania na młodych rodzin, które z pewnością spotkają tu mnóstwo osób w podobnym wieku. Jest to dzielnica, z której dojazd do centrum Warszawy zajmie tylko około dwudziestu minut metrem. Metro rozwiązało wszelkie problemy komunikacyjne Bielan. Podróż aż na Kabaty, które znajdują się na przeciwległym końcu miasta to około 40 minut. W godzinach szczytu przejechanie tej odległości samochodem zajęłaby ponad dwa razy więcej!

Deweloperzy dostrzegli już jakiś czas temu ogromny potencjał Bielan i wciąż inwestują nowe środki finansowe w budowę coraz to nowszych i coraz piękniejszych osiedli. Istotny jest fakt, że dzielnica słynie z dość niskiej jak na warszawskie warunki zabudowy mieszkaniowej, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia to miejsce.

Bielany to doskonałe miejsce do życia. Aż 95% mieszkańców tej części Warszawy twierdzi, że nie zamieniłoby go na żadne inne w Warszawie lub okolicach. A jakie jest Twoje zdanie?Wyraź swoją opinię/zdanie