facebook

Logo Biznes-Osiedlowy.pl

Szukaj lokali handlowo-usługowych i rozkręcaj swój biznes!

więcej

Twój biznes osiedlowy

Wyszukiwarka mieszkań

miasto

deweloper

powierzchnia [m2]

liczba pokoi

Czy mieszkanie marzeń jest gdzieś w okolicy?

Znalezienie odpowiedniego mieszkania nie jest prostym zadaniem nawet dla doświadczonych kupców. Na potencjalnych nabywców niejednokrotnie czeka wiele pułapek i rozczarowań. Dotychczas nie było odpowiedniej drogi ucieczki, ale polskie serwisy ogłoszeniowe coraz częściej starają się odpowiadać na ten brak – rozbudowują opcje, tworzą nowe możliwości, upraszczają poszukiwania. Tak właśnie powstała okolica.pl.

Gdzie jest przełom?

Głównym zadaniem portalu jest nie tylko dokładny i skrupulatny opis mieszkań, ale też pokazanie potencjalnym klientom okolicy. Choć mogłoby się wydawać, iż nie jest to opcja niezbędna, zdarza się, że bardzo często ułatwia podjęcie decyzji. W jaki sposób? Nie każda z miejskich dzielnic cieszy się dobrą sławą. Za to każdy z nas, podejmując decyzję o miejscu zamieszkania, coraz częściej krytycznie patrzy na sąsiedztwo. Dokładne poznanie okolicy ma uchronić nas od zamieszkania w pobliżu całodobowych sklepów monopolowych czy wiecznie okupowanych przez nieproszonych gości klatek schodowych. Ten aspekt wyszukiwania mieszkania ma specjalne znaczenie w przypadku rodzin. Nikt przecież nie chce, by jego dzieci wychowywały się w niebezpiecznej i niespokojnej okolicy.

Pomoc na każdej płaszczyźnie

Nie każdy rodzi się ekspertem w dziedzinie nieruchomości. Przeszukując portale z ogłoszeniami, szukamy także bazy wiedzy, a same oferty nie zawsze nam wystarczają. Serwis okolica.pl sprostał tym wymaganiom i zaserwował swoim klientom proste, ale rzeczowe objaśnienie problemów. Znajdziemy w nim bowiem wiele wskazówek odnośnie skuteczności naszych działań. Niezależnie od tego, jaki jest cel naszej obecności na portalu, możemy liczyć na wsparcie ekspertów, którzy przygotowali wyczerpujące odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Od wyjaśnienia, czym są oferty inwestycyjne, przez porady dotyczące ceny nieruchomości, aż po zasady postępowania z bankiem - każde zagadnienie zostało szczegółowo omówione. Należy przyznać, że jest to dobre posunięcie, gdyż dzięki temu klienci w prosty sposób mogą zyskać potrzebną im wiedzę bez konieczności mozolnego przeszukiwania internetu.

Skuteczność przede wszystkim

Wielogodzinne przeglądanie ogłoszeń nie zawsze okazuje się skutecznym rozwiązaniem. Czasami przebrnięcie przez meandry niesatysfakcjonujących nas ogłoszeń bywa frustrujące i niejednokrotnie niczego nie wnosi. W okolica.pl problem zostaje załagodzony. Dzięki bardzo dobrze skonstruowanym filtrom, w prosty i szybki sposób możemy wyszukać interesujące nas oferty. Mamy możliwość dokładnego określenia ceny za metr kwadratowy czy standardu wnętrza. Każde z ogłoszeń jest wyczerpująco opisane i odpowiada na wszystkie pytania potencjalnych nabywców. Efektywność poszukiwań zwiększają także dodatkowe opcje, które pozwalają nam zapisywać wyniki wyszukiwań i łatwo odrzucać ogłoszenia, które nie spełniają wymagań.

Choć droga do znalezienia mieszkania bywa kręta, to jednak dobrze wiedzieć, że istnieją pewne ułatwienia. Dobrze skonstruowane filtry, baza wiedzy czy dokładnie opisane mieszkania pozwalają na oszczędzenie zarówno czasu jak i nerwów. Znalezienie odpowiedniego serwisu ogłoszeniowego często bywa więc prawdziwym strzałem w dziesiątkę i zdecydowanie zwiększa efektywność naszych działań.  Wyraź swoją opinię/zdanie