facebook

Logo Biznes-Osiedlowy.pl

Szukaj lokali handlowo-usługowych i rozkręcaj swój biznes!

więcej

Twój biznes osiedlowy

Wyszukiwarka mieszkań

miasto

deweloper

powierzchnia [m2]

liczba pokoi

Najczęściej używane maszyny budowlane

Każda większa budowa kojarzy nam się z dużą liczbą maszyn. Niektóre z nich posiadają bardziej wszechstronne cechy, inne natomiast znajdują wąskie spektrum zastosowań. Przejrzyjmy zatem gamę najczęściej używanych maszyn budowlanych.

Jeśli mówimy o wszechstronności, to pierwsza na myśl przychodzi ładowarka teleskopowa. Urządzenie, które dzięki możliwości zastosowania dodatkowych akcesoriów, takich jak łyżka czy żuraw, może zastąpić kosztowny park maszynowy.

Jeśli prace prowadzone są na niewielkiej przestrzeni, wtedy najefektywniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z podnośników masztowych. Maszyny te dostosowane są do pracy w pionie i dzięki kompaktowym wymiarom zmieszczą się nawet w wąskich przejściach.

Dużą popularnością cieszą się podnośniki nożycowe. Sprzedawane są zazwyczaj w dwóch wariantach – elektrycznym i spalinowym. Te pierwsze sprawdzają się przede wszystkim w obiektach zamkniętych lub na utwardzonym terenie na zewnątrz. Główne przeznaczenie to prace wykończeniowe, montażowe i instalacyjne na wysokościach. Urządzenia zasilane spalinowo znacznie lepiej radzą sobie w trudniejszych warunkach na wyboistym i niestabilnym podłożu.

Jeśli zależy nam na dużym wysięgu, to prawdopodobnie naszym oczekiwaniom sprostają podnośniki przegubowe, również dostępne w wersjach elektrycznych i spalinowych. Natomiast w prostszych pracach świetnie powinny poradzić sobie podesty niskopoziomowe.

Wszystkie wyżej wspomniane maszyny dostępne są na stronie renomowanego producenta podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych JLG – http://jlg.com.pl/produkty/. To, iż są to maszyny z najwyższej półki, nie jest jedyną zaletą tej oferty. Dochodzi do tego fachowy serwis 24/7 na terenie całego kraju oraz sprzedaż jedynie oryginalnych części. Wszystko to ma na celu utrzymanie jak najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Kompleksowa usługa połączona z wysoką wydajnością maszyn to najlepsze rozwiązanie. W szczególności w branży budowlanej, gdzie efektywność pracy musi być nierozerwalnie połączona z bezpieczeństwem kadry.Wyraź swoją opinię/zdanie