facebook

Logo Biznes-Osiedlowy.pl

Szukaj lokali handlowo-usługowych i rozkręcaj swój biznes!

więcej

Twój biznes osiedlowy

Wyszukiwarka mieszkań

miasto

deweloper

powierzchnia [m2]

liczba pokoi

Nawigator – zarządzanie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami jest kwestią bardzo złożoną; składa się na nią zarówno dbałość o interesy i potrzeby mieszkańców lub użytkowników nieruchomości komercyjnych, jak również reprezentowanie ich wobec organów administracyjnych, dokonywanie na bieżąco konserwacji, a także utrzymanie czystości, pielęgnacja zieleni oraz dbałość o bezpieczeństwo.

Jeżeli nasza nieruchomość znajduje się w dużym mieście, jakim jest np. Wrocław, warto zlecić obsługę nieruchomości renomowanej, sprawdzonej firmie, która może poszczycić się dużym doświadczeniem oraz profesjonalizmem.

Doskonałym wyborem może być np. firma NAWIGATOR Sodo & Sokół, która istnieje na rynku od 2000 roku, świadcząc usługi związane z szeroko pojętą obsługą nieruchomości. Na zarządzanie nieruchomościami, leżące w gestii NAWIGATORA składają się cztery główne działy:

1.Zarządzanie i administrowanie budynkami

Nad całością administracji czuwa licencjonowany zarządca, który zajmuje się zarówno obsługą eksploatacyjną, jak i obsługą techniczną nieruchomości, zapewniając bezpieczeństwo oraz kontrolując na bieżąco stan techniczny i usuwając awarie. Zarządca ma także za zadanie kontrolowanie obsługi finansowej nieruchomości, a więc, między innymi, prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów, rozliczanie płatności, łącznie z windykacją na rzecz nieruchomości oraz sporządzanie sprawozdań finansowych dla właścicieli nieruchomości.

2. Techniczna obsługa budynków

Zarządzanie nieruchomościami to nie tylko dbałość o porządek w dokumentacji: to również zapewnienie stałego, 24-godzinnego nadzoru serwisanta, którego zadaniem jest natychmiastowe usuwanie skutków wszelkich awarii oraz wydarzeń losowych. Na obsługę techniczną składa się również regularne wykonywanie przeglądów stanu technicznego nieruchomości oraz zamontowanych tam urządzeń (wind, klimatyzatorów i innych instalacji), a także usługi remontowo-budowlane.

3. Wykonywanie prac porządkowych

NAWIGATOR bierze na siebie także utrzymanie czystości wewnątrz budynku, a więc klatek schodowych, garaży, piwnic, bram wejściowych i tym podobnych. Ponadto, firma dba także o estetykę bezpośredniego otoczenia nieruchomości, a więc o zamiatanie ulic, grabienie liściu i odśnieżanie. Staranność w wykonywaniu prac porządkowych ma ogromne znaczenie nie tylko dla estetyki i dobrego samopoczucia jej mieszkańców, ale przekłada się również w bezpośredni sposób na ich komfort oraz bezpieczeństwo.

4. Pielęgnacja zieleni wokół nieruchomości

Każda nieruchomość lepiej prezentuje się w otoczeniu żywych roślin, o które należy regularnie dbać. NAWIGATOR zajmuje się więc koszeniem i podlewaniem trawników, przycinaniem drzew i krzewów, ochroną chemiczną roślin oraz zabezpieczaniem ich na zimę, a także pielęgnacją oczek wodnych i stawów.

Zlecając firmie NAWIGATOR zarządzanie nieruchomościami mamy pewność, że usługa zostanie wykonana w sposób profesjonalny i komfortowy, zaś pracownicy firmy dołożą wszelkich starań, abyśmy mogli mieszkać komfortowo i w spokoju cieszyć się własnym lokum.

Administrowanie nieruchomościami WarszawaWyraź swoją opinię/zdanie