facebook

Logo Biznes-Osiedlowy.pl

Szukaj lokali handlowo-usługowych i rozkręcaj swój biznes!

więcej

Twój biznes osiedlowy

Wyszukiwarka mieszkań

miasto

deweloper

powierzchnia [m2]

liczba pokoi

Nowoczesny wieszak na ręczniki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, firma Enix – wiodący producent nowoczesnych grzejników  – stworzyła nowoczesny grzejnik dekoracyjny do łazienki REVO.


Grzejnik został wzbogacony o ergonomiczną półkę oraz wieszak, nie tylko na ręczniki, ale także ubrania, buty czy zabawki. Zwykle używamy ręcznika kilka razy, zanim włożymy go do prania. Niestety, w zimie może minąć dużo czasu, zanim ręcznik ponownie wyschnie. Mimo że koniec roku dopiero przed nami, pogoda na zewnątrz nie do końca przypomina upalne lato. Dlatego teraz, możesz powiesić swój ulubiony ręcznik oraz ubrania blisko grzejnika i mieć pewność, że będą one przyjemne ciepłe za każdym razem, gdy tylko weźmiesz je do ręki.

Unikalna, płaska konstrukcja grzejnika dekoracyjnego REVO sprawia, że wieszak wydaje się unosić. To duża oszczędność, ponieważ nie potrzeba dodatkowego miejsca w łazience. Domownik korzysta więc z komfortu, ciesząc się atrakcyjnym wyglądem grzejnika.


Firma Enix to zaufany polski producent nowoczesnych grzejników dekoracyjnych. Firma zdobyła Nagrodę Konsumenta 2019 za wysoką jakość produktów i zadowolenie konsumenta w kategorii „PRODUCENCI GRZEJNIKÓW CENTRALNEGO OGRZEWANIA”.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejników dekoracyjnych marki Enix.

Ciesz się ciepłem z Enix przez cały rok! 


Wyraź swoją opinię/zdanie